limango
  • Yardım (SSS)
  • Üyelik ve Kullanım Şartları
  • Gizlilik İlkelerimiz
  • İletişim
  • limango Hakkında
  • Bilgi Toplumu Hizmetleri

limango Hakkında

 
limango hakkında
limango, ilk olarak 2007 yılında Almanya'da limango.de adresinde faaliyete geçmiş bir "özel alışveriş-private shopping" platformudur. limango.de internet mağazası, 2009 yılının başında dünyanın en büyük perakende şirketlerinden Otto Group tarafından satın alınarak faaliyetlerini genişletmeye başladı. limango'nun Almanya'dan sonra ilk yatırım yaptığı ülke Türkiye oldu ve limango.com.tr 2009'un mayıs ayının başında yayın hayatına başladı. limango.com.tr, Otto Group'un Türkiye'deki ilk internet yatırımıdır. Türk tüketicisini gerçek "özel alışveriş" kavramıyla tanıştıran Otto Group, limango'dan sonra, 2012 yılında hayata geçirdiği arabulvar.com ve satış sonrası operasyonların düzenlendiği OGLI e-Solutions Platform projeleriyle sektördeki güçlü konumunu korumaya devam ediyor.
"Private Shopping - Özel Alışveriş" Nedir?
Bir kapalı devre özel alışveriş sistemidir. Tekstilden dekorasyona, elektronik ürünlerden anne, çocuk ve bebek ürünlerine kadar birçok kategoride binlerce seçkin ürünü kaçırılmayacak indirimlerle satışa sunar. limango'nun her gün yenilenen kampanyalarını görmek ve fırsatlardan yararlanmak için üye olmak ve üyelik için davet almak gerekmektedir.
Otto Group Kimdir?
1949 yılında kurulan Otto Group, yaklaşık 50 bin çalışanıyla dünya çapında bir perakende ve hizmet grubudur. Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika başta olmak üzere 20 ülkede faaliyet gösteren ve farklı alanlarda sektör liderliğini sürdüren 123 önemli şirkete sahiptir. 12 milyar Euro'nun üzerinde cirosu bulunan Otto Group, Amazon'dan sonra dünyanın ikinci büyük e-ticaret şirketi olarak ekonomi listelerinin üst sıralarındaki yerini korumaktadır. Katalogla satış, e-ticaret ve perakende kanallarından aktif satış yapan grup, çok kanallı satış stratejisiyle her yıl başarı grafiğini daha da arttırıyor.


ANA SAYFAYA DÖN


Üyeyim

Şifremi unuttum